Sipariş ve Kargo

Kargo Ücreti Ne Kadar?

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız Tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır, Yurt dışı siparişlerinizde ise 35-105 euro arası kargo ücreti  alınmaktadır.

Sipariş vermek için siteye üye olmam gerekiyor mu?

Hayır. Web sitemizden hem üye girişi yaparak hem de gerekli bilgileri doldurmak şartıyla üye girişi yapmadan sipariş verebilirsiniz.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Yurt dışı teslimatımız vardır. Kargo adres seçim bölümünde belirtilen ülkelere ürünlerimiz 3 ila 5 gün içerisinde gönderilmektedir.

Ödeme Şekilleri Nelerdir?

“Ödeme” sayfasında, aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanı seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  1. Kredi Kartı
  2. Havale
  3. İstanbul içi hızlı Kurye İle Kapıda Nakit ödemeli olarak gün içerisinde teslimatlar yapılır

Aynı gün teslimat hizmeti mevcut mudur?

Aynı gün teslimat şuan için yalnızca istanbul için geçerlidir.

Aynı gün teslimat ücretli midir?

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Web sitemizden verdiğiniz siparişler Türkiye sınırları içerisinde 1 -2 gün içinde Yurt dışı siparişlerinizde ise 3-7 gün içinde adresinize teslim edilir. Siparişiniz alındığında, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak bir e-posta gönderilir. Siparişinizle ilgili detayları ve siparişinizi takip etmek için ihtiyacınız olacak bağlantıyı bu e-postada bulabilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Hayır. Resmî tatil günlerinde kargo firmaları da hizmet vermediğinden ürünlerinizin teslimatı yapılamamaktadır.

Hangi kargo şirketiyle teslimat yapıyorsunuz?

Ürünlerinizi siz aksini belirtmedikçe Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz. Siparişinize ait ürün/ürünler, Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilecek şekilde işlem görür. Teslimat sırasında belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu size en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Paketiniz, 48 saat içerisinde şubeye gidip teslim almamanız durumunda bize iade edilir.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

vvluxury.com’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.