cartier bileklik Cartier Love Çivi Bileklik ve Cartier Hakkında !
Genel

Cartier Love Çivi Bileklik ve Cartier Hakkında !

Jacques-Théodule Cartier (1884-1942), Alfred Cartier’in üç oğlundan biriydi ve Pierre Cartier ve Louis Cartier’in erkek kardeşi. Pierre’in dedesi Louis-François Cartier (1819-1904), 1847’de hocası Adolphe Picard’ın mücevher atölyesini devraldı ve böylece ünlü Cartier mücevher şirketini kurdu.

cartier logo Cartier Love Çivi Bileklik ve Cartier Hakkında !Jacques, iki ünlü erkek kardeşi ile birlikte dünyaca ünlü isim ve işi “Cartier” i, mücevher ve saatlerde yaratmak için çalıştı. Jacques Cartier Londra’daki mağazayı açıp yönetirken, Pierre Cartier New York’taki mağazayı yönetti. Jacques, 1909’da Londra’daki Cartier operasyonunun sorumluluğunu üstlendi ve sonunda 175 New Bond Caddesi’ndeki mevcut yerine taşındı. Bu arada, Louis Cartier, bugün bildiğimiz Cartier stilini yaratan tasarımcıydı.

cartier bileklik love replika Cartier Love Çivi Bileklik ve Cartier Hakkında !

Cartier markasının eserlerinden olan Love Bracelet ( aşk bilekliği ) ve Juste un Clou ( Çivi Bilekliği ) gerçek altın ve pırlantalı işlemesiyle erkek ve bayanlar için vazgeçilmez bir lüks takı haline gelmiştir. Siz değerli müşterilerimize orijinali 4.000 USD ile 10.000 USD arası değişen bu bilekliklere çok daha uygun fiyata sahip olmanın avantajını sağlıyoruz. Cartier love replika bileklik VVLuxury.com web sayfamızda sizleri bekliyor… Bu fırsatı kaçırmayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.